Styl życia Uroda

Promienny uśmiech – pasta wybielająca !

najlepsze-pasty-wybielajace

Promienny i zdrowy uśmiech to najważniejsza rzecz w naszym życiu. Nie bez powodu mówi się, że uśmiech to najpiękniejszy makijaż kobiety. Jednak wiele ludzi nie uśmiecha się tak często jak powinno, a to za sprawą złego stanu swojego uzębienia. Wielu osobom jest po prostu głupio „pokazywać zęby” chociażby ze względu na ich kolor. Zapraszam was do kolejnej części wpisu, gdzie opowiem jak działa pasta wybielająca i które są warte uwagi. Wszelkie produkty z dzisiejszego wpisu znajdziecie na Notino.pl

Jak działa pasta wybielająca?

Nasze zęby często zmieniają kolor za sprawą pozostałości płytki nazębnej, która z łatwością wchłania barwniki z jedzenia i napojów, przez co kolor naszych zębów może zmienić się nawet o kilka odcieni. Aby poprawić ich wygląd, należy myć je w odpowiedni sposób. Dodatkowo warto też użyć pasty wybielającej, która może przyspieszyć efekt wybielania. Oczywiście efekt przy takim rozwiązaniu nie jest natychmiastowy, jednak pierwsze zmiany widać już po tygodniu. Dużym plusem jest fakt, że użycie pasty wybielającej nie jest inwazyjnym zabiegiem, jak wybielanie przy pomocy pasków wybielających, czy innych tego typu produktów. Choć to tylko pasta wybielająca, to trzeba pamiętać o tym, że nie można przesadzić z jej używaniem, bo tak samo jak inne produkty do wybielania może uszkodzić szkliwo i podrażnić dziąsła.

TOP3 – Najlepsze pasty wybielające:

1. Whitewash Nano, pasta ta opiera się na zastosowaniu nanocząsteczek srebra, które świetnie sprawdzają się do polerowania i wybielania zębów. Dodatkową właściwością tej pasty jest wzmacnianie szkliwa, oraz działanie antybakteryjne i ochronne, ale i również zapobieganie powstawaniu próchnicy.

Whitewash Nano
Whitewash Nano

2. BlanX Extra White, głównym składnikiem tej pasty jest porost islandzki  i jest ona kierowana dla osób, które palą papierosy, lubią kawę, herbatę i czerwone wino. A jak wiadomo, każdy z tych produktów odbarwia nasze zęby. Musimy pamiętać, że producent na opakowaniu umieścił informację, że nie należy stosować tej pasty dłużej niż 24 dni.

BlanX Extra White
BlanX Extra White

3. MEDIBLANC Whitening, świetnie czyści zęby i wzmacnia szkliwo.  Pasta nasycona jest  krzemionką mikronizowaną,  dzięki czemu zęby odzyskują odcień bieli.  Jej  skład jest naturalny i nie zawiera słodzików syntetycznych, oraz konserwantów.

MEDIBLANC Whitening
MEDIBLANC Whitening

Jeśli chcemy cieszyć się zdrowym i białym uśmiechem, warto również pamiętać, że nie tylko pasty nam go zapewnią, ale też odpowiednie dbanie o nie. Systematyczne wizyty u stomatologa, rezygnacja z palenia papierosów, a także ograniczenie picia kawy i herbaty, czy czerwonego wina – są to produkty szczególnie barwiące zęby.  Dajcie mi znać jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o pasty wybielające i czy takie stosujecie.

2 komentarze

  • Anka

    Ja używałam tej ostatniej pasy ze względu na to ze jest naturalna i powiem Ci ze widziałam efekty 🙂

    Reply
  • Julita K

    Myśle intensywnie o wybielaniu zębów, ale chyba na początek sprawdzę pastę. Trochę boje się takiego zabiegu u dentysty, ze zniszczę zęby

    Reply

Dodaj komentarz