Styl życia Uroda

Notino.pl inspiruje!

Notino.pl inspiruje

Inspiracja, słowo, które brzmi tajemniczo, ale czym tak naprawdę jest? To dzięki inspiracji możemy spędzać godziny, wpatrując się w obrazy słynnych malarzy, czy oglądając fotografię najlepszych fotografów na świecie. To dzięki inspiracji często odkrywamy w sobie talenty, o których nigdy wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Osobiście inspiracji poszukuje we wszystkim, co mnie otacza. Inspirują mnie, podróże, miejsca, przedmioty, ale przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy swoją sławę zawdzięczają tylko i wyłącznie ciężkiej pracy i swojej wytrwałości.

Inspirujący dzień

Jako osoba ściśle związana z social mediami, często mam okazję uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach. Jednym z takich wydarzeń jest coroczne SeeBloggerspodczas którego możemy spotkać wiele osobistości z najróżniejszych dziedzin życia. Ludzie, których na co dzień obserwujemy na ekranach telewizorów, czy przeglądając media społecznościowe, wydają się nam … nieosiągalni, a wszystko, co robią zdaje się być idealne. Często uważamy, że takie osoby ubierają się jedynie w zagranicznych butikach, a kosmetyki, które kupują są dla nas niedostępne. Nic bardziej mylnego! Podczas jednego z takich wydarzeń, miałam okazję poznać kobietę, o której spokojnie słyszała cała Polska. Będąc za kulisami jednego z warsztatów, podeszłam do niej, aby zamienić kilka słów. Nienaganny strój, obłędnie zrobione paznokcie, lśniące ciemne włosy do ramion i uśmiech niczym z okładek czasopism. W powietrzu unosił się zapach delikatnych, cytrusowych perfum, a makijaż był … idealny. W ręku spoczywał tusz do rzęs Chanel Le Volume de Chanel, a na toaletce leżał puder Clinique Superpowder oraz krem Helena Rubinstein Prodigy Cellglow. Nie chcę w tym miejscu wspominać żadnych nazwisk, bo nie o to chodzi w dzisiejszym wpisie. Jednak kobieta, o której wspominam, spokojnie mogła poprosić makijażystkę o wykonanie dla niej pełnego make-upu. Jednak postanowiła zrobić to sama. Zaskoczyła mnie ta sytuacja i jednocześnie zainspirowała. Spokojnie podeszłam, poprosiłam o możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia, a następnie nieśmiało zapytałam. Czemu makijaż nie jest tworzony przez jedną z Pań makijażystek? Usłyszałam wtedy kilka słów — chcesz panować nad wszystkim w Twoim życiu, musisz odpowiadać za wszystko sama, nie reżyser, nie sekretarka, nie makijażystka … Ty sama! 

Nasza wspólna rozmowa trwała jakieś siedem minut. Siedem minut, które w ciągu dnia codziennego jest dla nas niezauważalne. Tyle czasu wstawiamy pranie, prasujemy ubranie czy robimy sobie herbatę. Jednak te 7 minut było inne, było wyjątkowe.

Notino.pl inspiruje !

Nigdy nie wiemy, kiedy na naszej życiowej drodze zdarzy się coś, co nas w jakiś sposób nas zainspiruje. Czasami jest to siedem minut, a czasem wystarczy nam kadr z wakacji, który utkwił w naszej pamięci. Wracając do tamtego spotkania, oprócz tuszu do rzęs czy pudru, jeszcze jeden kosmetyk utkwił mi dość mocno w głowie — była to paleta cieni do powiek Chanel Les Beiges. Gdy tylko zobaczyłam te koloru, od razu postanowiłam, że muszę ją mieć!

Inspiracja może czekać na nas niemalże na każdym kroku, a czasami niewielka zmiana może zmienić nasze podejście do zwykłej codzienności. Nowy tusz do rzęs, czy pomadka, mogą dodać nam pewności siebie, która pozwoli nam odnieść wymarzony sukces. Idealnie pokazuje to nowa kampania reklamowa Notino.pl, która skupia się na temacie inspiracji.

3 komentarze

 • Majka33

  Inspiruje się znanymi osobami, lubię obserwować ich strony i wybaczać jakich kosmetyków używają:)

  Reply
 • Wioleta Sadowska

  Inspiracja jest bardzo ważna. Nie widziałam jeszcze tego spotu.

  Reply
 • Natala

  Bardzo lubię inspirować się znanymi osobami, zawsze mam poczucie ze jeśli ktoś sławny używa danego kosmetyku to musi być dobrej jakość 🙂

  Reply

Dodaj komentarz