Social media

Najlepsze #nails hashtagi na Instagram!

nails_hashtagi

Aby zdjęcie na Instagramie stało się popularne i zebrało większą ilość serduszek i komentarzy, potrzebne są odpowiednio dobrane hashtagi. Lista tagów użytych pod zdjęciem, w znacznym stopniu wpływa na ilość wyświetleń zdjęcia, co finalnie przekłada się na nasze polubienia. Postanowiłam dzisiaj w jedno miejsce, zebrać dla Was te najpopularniejsze i najczęściej wykorzystywane paznokciowe hashtagi, które mogą pomóc Was w polepszeniu zasięgów.

Poniższa lista jest moją propozycją. Znajdują się tutaj hashtagi, które mają po 250 tys użyć, ale także takie, które zostały użyte 500 tysięcy czy nawet ponad 1 mln. Pamiętajcie, że maksymalna ilość hashtagów, które możecie użyć pod jednym zdjęciem to 30.

Moja top lista 30 paznokciowych hashtagów

#paznokciehybrydowe #hybridnails #nailspiration #polishnails #nailworld #bestnails #instagramnails #hybrydy #paznokciezelowe #manicurehybrydowy #nailspa #hybryda #perfectnails #nailgram #fashionnails #polskiepaznokcie #instamani #womennails #elegantnails #pieknepaznokcie #hybrydnails #nicenails #neonailpoland #pastelnails #designnails #nailstudio #nailartlove #shortnails #nailstylist #nailsoftheweek

Dajcie znać czy też macie swoją listę, bądź czy użyliście tej zaproponowanej przeze mnie!

3 komentarze

 • TOP10 Przydatne aplikacje Instagram - podrasuj swój profil! – Sarkove

  […] poslużyć się wiedzą z internetu,  na przykład na moim blogu możecie znaleźć wpis — najlepsze paznokciowe hashtagi, do którego serdecznie […]

  Reply
 • Kama

  Dobrze wiedzieć, bo czasami szukam inspiracji na hybrydy i nie wiedziałam już co wpisywać 😀

  Reply
 • Mywholeworld

  Mega przydatny artykuł! Zauważyłam, że paznokcie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, wiec przy pomocy odpowiednich # można fajnie popracować nad zasięgiem!

  Reply

Dodaj komentarz